– PIEEJAMAS FOTOSESIJU DĀVANU KARTES – 

 

BUDUĀRA fotosesija – ja vēlies dāvanu sev vai savam mīļotajam, šī ir iespēja piedzīvot iejūtīgu un intīmu satikšanos pašai ar sevi un savu ķermeni. Maigi, gaiši un pieņemoši. Jo tu esi brīnišķīga! Pirms fotosesijas par tavu make-up un matu skaistumu parūpēsies stiliste. Tas vienmēr ir bezgala sievišķīgs  piedzīvojums un rezultāts – mazliet elpu aizraujošs. Priecāšos satikt!

BUDUĀRA fotosesijas honorārs sākot no EUR 550.                                                                                             

Cenā iekļauta:

< sesijas plānošana,

< studijas īre 5 st,

< stilistes pakalpojums – make-up un matu sakārtojums,

< pilnībā manis vadīta fotosesija 3-4 dažādos tēlos  3,5-4  st,

< fotogrāfiju atlase, pēcapstrāde un Tevis izvēlētu 20 visskaistāko fotogrāfiju digitāla izlase – retušēta un sagatavota lejupielādei.

Ir iespēja iegādāties papildus fotogrāfijas un  muzeja kvalitātes lielizmēra fotogrāfiju izdrukas.

Papildus informāciju par Buduāra fotosesiju nosūtīšu Tev uz epastu. Raksti man ziņu kristinezavele@gmail.com, whatsApp/sms  29248766 vai droši zvani!

 

Individuālās PORTRETU fotosesijas sākot no EUR 250 

Cenā iekļauta:

< sesijas plānošana,

< studijas īre 2,5 st,

< pilnībā manis vadīta fotosesija 2-3 dažādos tēlos  2  st,

< fotogrāfiju atlase, pēcapstrāde un Tevis izvēlētu 20 visskaistāko fotogrāfiju izlase – retušēta un sagatavota lejupielādei.

 

Pāra fotosesija – ES TEVI ARĪ.

Tiem, kas iemīlējušies.  Romantiska fotosesija jūras malā, vecpilsētā vai rūsganu smilgu pilnā pļavā. Galvenais portretējamais objekts – jūsu Mīlestība.

60 min fotosesija studijā, mājās, brīvā dabā vai citā mūsu kopīgi izvēlētā vietā; gala rezultāts – 40 Tevis pašas izvēlētu visskaistāko fotogrāfiju izlase – apstrādātas un pilnā izmērā – 250 eur.

 

Ģimenes un gaidību fotosesijas – BŪT KOPĀ. 

Portreti, portreti, portreti… visi kopā, pa vienam  un pa pārīšiem! Jūsu īpašais veids, kā sadoties rokās, apskauties, sasmieties  un vienkārši būt KOPĀ… jūsu ģimenes stāsts. Studijā, mājās, jūras malā vai citā īpaši izvēlētā vietā.

1-1,5 st fotosesija studijā vai brīvdabā; gala rezultāts – 40 Tevis pašas izvēlētu visskaistāko fotogrāfiju izlase – apstrādātas un pilnā izmērā – 250 eur.

 

Jaundzimušo fotosesijas – PIRMO DIENU BRĪNUMS.

Jaundzimušā fotosesijas (ar groziņiem un īpašajiem aksesuāriem) sākot no EUR 300

Jaundzimušā lifestyle fotosesijas (bez groziņiem) no EUR 250

Mazulīša dziļais miegs un īpašās sejas izteiksmes pirmajās viņa dzīves dienās ļauj notvert fotogrāfijās brīnumu – spēku un trauslumu, kas aizkustina.  Šai sesijai jānotiek pirmo 14 mazulīša dzīves dienu laikā, kamēr miedziņš visdziļākais. Visi aksesuāri – groziņi, sedziņas, cepurītes utt. ir pieejami studijā. Mājās vai izbraukumos grozus līdzi neņemu un tur piedāvāju brīnišķīgās life-style jaundzimušo fotosesijas. Piemērus skatiet sadaļā “Fotoblogs”.

Cenā ietilpst sesijas plānošana, 1-4 stundu darbs izvēlētajā vietā, bilžu pēcapstrāde, retuša. Jūs saņemsiet 50 pašu izvēlētas visskaistākās sesijas fotogrāfijas –  nosūtītas elektroniski, augstā izšķirtspējā. Ir iespēja iegādāties papildus fotogrāfijas, lai paplašinātu savu izlasi.

Ja vēlaties, konsultēju apģērba, make-up un aksesuāru izvēlē. 

Ja vēlies sapucēšanu fotosesijas dienā – iespēja pieaicināt profesionālu  Make up un matu meistari – 50 EUR. Buduāra fotosesijā šis pakalpojums ir iekļauts sesijas cenā.

Kā izvēlēties “savu” fotogrāfu? Izpētiet viņa darbus…! Meklējiet sajūtu, ka vēlaties būt šajās bildēs… Ja esat manos darbos lūkojoties šo sajūtu satikuši,  rakstiet man droši ziņu 29248766 vai uz epastu kristinezavele@gmail.com, priecāšos satikt!  Kristīne.