Gaidību fotosesija

Gaidību laiks ir pilns emociju – sapņu, cerību un dziļas ticības. Īpašs laiks sievietes un ģimenes dzīvē. Gatavošanās vienam no vissvarīgākajiem notikumiem mūžā – satikties ar savu bērniņu. Īpašās emocijas un skaistais apaļais puncis ir pelnījis uzmanību – arī no fotokameras puses.

Jaundzimušā fotosesija – PIRMO DIENU BRĪNUMS.

Mazulīša dziļais miegs un īpašās sejas izteiksmes pirmajās viņa dzīves dienās ļauj notvert fotogrāfijās brīnumu – spēku un trauslumu, kas aizkustina.  Šai sesijai jānotiek pirmo 14 mazulīša dzīves dienu laikā, kamēr miedziņš visdziļākais. Visi aksesuāri – groziņi, sedziņas, cepurītes utt. ir pieejami studijā. Mājās vai izbraukumos grozus līdzi neņemu un tur piedāvāju brīnišķīgās life-style jaundzimušo fotosesijas. Piemērus skatiet sadaļā “Fotoblogs”.

Mazuļa fotosesija – bērniņiem līdz gada vecumam. 

Šajā sesijā galvenā uzmanība tiek jūsu burvīgajam bēbītim.  Laiks skrien tik ātri un pirmajā gadā bērniņš aug un mainās tik ļoti kā nekad vēlāk. Ak, cik ļoti vērts to visu paturēt atmiņā un iemūžināt fotogrāfijās! Protams, piedalās arī mīļie vecāki, brāļi un māsas.

Ģimenes fotosesija – VISI KOPĀ.

Portreti, portreti, portreti… visi kopā, pa vienam  un pa pārīšiem! Jūsu īpašais veids, kā sadoties rokās, apskauties, sasmieties  un vienkārši būt KOPĀ… jūsu ģimenes stāsts. Studijā, mājās, jūras malā vai citā īpaši izvēlētā vietā.

Pāra fotosesija – ES TEVI ARĪ.

Tiem, kas iemīlējušies.  Romantiska fotosesija jūras malā, vecpilsētā vai rūsganu smilgu pilnā pļavā. Galvenais portretējamais objekts – jūsu Mīlestība.

BUDUĀRA fotosesija – ja vēlies dāvanu sev vai savam mīļotajam, šī ir iespēja piedzīvot iejūtīgu un intīmu satikšanos pašai ar sevi un savu ķermeni. Maigi, gaiši un pieņemoši. Jo tu esi brīnišķīga. Pirms fotosesijas par tavu make-up un matu skaistumu parūpēsies stiliste. Tas vienmēr ir bezgala sievišķīgs  piedzīvojums un rezultāts – mazliet elpu aizraujošs.

Fotosesiju izmaksas:

Ģimenes un gaidību fotosesijas-

MINI – 45 min. fotosesija studijā, mājās, brīvā dabā vai citā mūsu kopīgi izvēlētā vietā; gala rezultāts – 20 visskaistāko  tevis pašas atlasītu fotogrāfiju izlase – apstrādātas un pilnā izmērā – 120 eur. 

MIDI – 60 min fotosesija studijā, mājās, brīvā dabā vai citā mūsu kopīgi izvēlētā vietā; gala rezultāts – 35 tevis pašas izvēlētu visskaistāko fotogrāfiju izlase – apstrādātas un pilnā izmērā – 160 eur.

LUX – fotosesija līdz 2 stundām – studijā, mājās, brīvā dabā vai citā mūsu kopīgi izvēlētā vietā; gala rezultāts – 50  tevis izvēlētu visskaistāko  fotogrāfiju izlase – apstrādātas un pilnā izmērā – 200 eur.  

Individuālās portretu fotosesijas sākot no EUR 120.

Jaundzimušā fotosesijas sākot no EUR 200.

Buduāra fotosesijas sākot no EUR 200.

Cenā ietilpst sesijas plānošana, 1,5-4 stundu darbs izvēlētajā vietā, bilžu pēcapstrāde, retuša. Jūs saņemsiet 25-45 pašu izvēlētas visskaistākās sesijas fotogrāfijas –  nosūtītas elektroniski, augstā izšķirtspējā.

Ja vēlaties, konsultēju apģērba, make-up un aksesuāru izvēlē. 

Sirsnīga sapucēšana fotosesijas dienā – profesionāla Make up un matu meistara pieaicināšana – 50 EUR.

Kā izvēlēties “savu” fotogrāfu? Izpētiet viņa darbus…! Meklējiet sajūtu, ka vēlaties būt šajās bildēs… Ja esat manos darbos lūkojoties šo sajūtu satikuši,  rakstiet man, priecāšos satikt!  Kristīne.