Es fotografēju pārus, ģimenes, bērnus, taureņus un, ja paķersiet līdzi,  arī  mazos, pūkainos jūsu ģimenes draugus.

Esmu pārliecināta brīvdabas un “on-location” fotogrāfe.  Jūras mala, izspūrusi pļava, vecpilsēta vai balts lauku ceļš, svaigs āra gaiss, mazliet neprognozējami laikapstākļi – tas viss palīdz atplaukt portretējamo emocijām un ikvienam ļauj justies brīvi un nepiespiesti.

Ja laikapstākļi nelutina, aicinu ciemos pie sevis –  gaišā dienasgaismas studijā pašā Rīgas centrā.

Varianti :

Gaidību fotosesija –  DIVI VIENĀ.
Gaidību laiks ir pilns emociju – sapņu, cerību un dziļas ticības. Īpašs laiks sievietes un ģimenes dzīvē. Gatavošanās kādam no vissvarīgākajiem randiņiem mūžā – ar savu bērnu. Šīs emocijas un skaistais apaļais puncis ir pelnījis īpašu uzmanību – arī no fotokameras puses.

Jaundzimušā fotosesija – PIRMO DIENU BRĪNUMS. Mazulīša dziļais miegs un īpašās sejas izteiksmes pirmajās viņa dzīves dienās ļauj notvert fotogrāfijās brīnumu – spēku un trauslumu, kas aizkustina. Izspūrušie matiņi, krunkaini pirkstiņi, mazmazītiņas pēdiņas, tik nopietns acu skatiens. Šai sesijai jānotiek pirmo 14 mazulīša dzīves dienu laikā, kamēr miedziņš visdziļākais. Visi aksesuāri – groziņi, sedziņas, cepurītes utt. ir pieejami studijā. Mājās vai izbraukumos grozus līdzi neņemu un tur piedāvāju brīnišķīgās life-style jaundzimušo fotosesijas. Piemērus skatiet sadaļā “Fotoblogs”.

Mazuļa fotosesija – RĀPOTĀJS VAI ČĀPOTĀJS. Šajā sesijā galvenā uzmanība tiek bērnam – viņa grimasēm, īpašajiem paņēmieniem piecelties no guļus un sēdus pozīcijas, nodemonstrēt “pincetes” satvērienu, plūcot sīksīku pļavas puķīti, samīļot mammas vai tēta kāju, saniķoties un pēc brīža skaļi smiet. Šo sesiju var ieplānot ap laiku, kad mazais jau šēž vai rāpo  (7-10 mēnešu vecumā) vai ap gada jubileju – ar pirmo kūku un pavisam īstu svecīti. Protams, dažās bildēs drīkst būt arī mīļie vecāki, brāļi un māsas!

Ģimenes fotosesija – VISI KOPĀ. Portreti, portreti, portreti… visi kopā, pa vienam  un pa pārīšiem! Jūsu īpašais veids, kā sabučoties, apskauties vai vienkārši būt KOPĀ… jūsu ģimenes stāsts. Mājās, pagalmā vai īpaši izvēlētā vietā.

Pāra fotosesija – ES TEVI ARĪ. Tiem, kas iemīlējušies. Pieejama pāriem no 18 līdz 108 g.v. Romantiska fotosesija jūras malā, vecpilsētā vai rūsganu smilgu pilnā pļavā. Galvenais portretējamais objekts – Mīlestība. Lai jūsu fotostāsts tiešām būtu stāsts par JUMS, pirms sesijas noteikti izrunāsim nianses – vietas izvēle ir tikpat svarīga, cik apģērbs, kas jums mugurā, taču vissvarīgākās ir emocijas – tieši tās piešķir stāstam spēku. Tas nenozīmē, ka labs kadrs ir tikai tāds, kurā gozējas smaids līdz ausīm. Tas ir labs, bet tikai tad, ja tas ir jūsu patiesais smaids! Svarīgākais ir, lai jūs būtu jūs paši. Tas ir iespējams bezgala daudz un dažādos veidos – droši esiet kautrīgi vai bezkaunīgi, mīloši, sabozušies un saviļņoti… pa īstam! Katra fotosesija ir unikāla pieredze – laiks, vieta, gaisma, noskaņojums, cilvēki, kas tajā piedalās –  tas viss patiešām notiek “šeit un tagad” , mijiedarbojas un iečāpo bildēs  – uz palikšanu.

Fotosesijas izmaksas:  Sākot no 150 eur, jaundzimušā fotosesijas sākot no EUR 200. Cenā ietilpst sesijas plānošana, 1,5-4 stundu darbs izvēlētajā vietā, bilžu pēcapstrāde, retuša. Jūs saņemsiet 40+ apstrādātas fotogrāfijas labā izšķirtspējā nosūtītas elektroniski vai ierakstītas diskā. Ja vēlaties, konsultēju apģērba, make-up un aksesuāru izvēlē. 

Vai nojaušat, kā izvēlēties “savu” fotogrāfu? Izpētiet viņa darbus! Meklējiet sajūtu, ka gribat būt šajās bildēs… Ja esat manos darbos lūkojoties šo sajūtu satikuši,  rakstiet man, priecāšos satikt!  Kristīne.