Ir ļoti satraucoši turēt rokās tikko izdotu grāmatu – tā smaržo ne tikai pēc papīra un svaigas tipogrāfijas krāsas, bet arī pēc … padarīta darba prieka! Un, protams, tā ir ne tikai projekts, bet sapnis, kas piepildījies.

“Sajūtu dienasgrāmata” ir atmiņu albums vecākiem, kur pierakstīt to vissvarīgāko un vismīļāko par bērniņa gaidīšanas laiku un pirmajiem dzīves gadiem.

Nosaukumā minētās sajūtas nav nejaušība. Kopā ar Litu Brūveri (whitebook.lv) un Esteri Rožkalni (graftik.lv) centāmies radīt tiešām sajūtīgu (sirsnīgu un gaišu gan uzrunās, gan noformējumā) grāmatu, kur droši glabāties jūsu tik dārgajām un mīļajām atmiņām – domām, sapņiem un sajūtām, ko piedzīvojāt kopā ar savu bērniņu, kad bijāt tikko satikušies.

Visīpašākais paldies mazajiem modelīšiem un viņu ģimenēm! Jūs esat mana iedvesma.

Intervija par grāmatu un ne tikai,  lasāma TE.Grāmata ir izšķirstāma, pajūtama un iegādājama visās lielākajās Latvijas grāmatnīcās.

Un te grāmatiņu var ērti iegādāties izdevniecības internetveikalā WHITEBOOK

Par grāmatas portretiem šajā bloga ierakstā sirsnīgs paldies Esterei Rožkalnei, kas veidojusi arī grāmatas salikumu un dizainu.

Un vēl – mīļi ielūdzu paciemoties mājīgajās kafejnīcas “Mierā” telpās Miera 9; tur līdz pat janvāra beigām skatāma “Sajūtu dienasgrāmatai” veltīta fotogrāfiju izstāde!